CRM Kurumsal

 Anasayfa / CRM Kurumsal

CRM Kurumsal – Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi programımızla tüm müşteri portföyünüzü, müşterilerinize yaptığınız tüm aktiviteleri, yapılan aktivitelere bağlı olarak verilen teklifleri ve yapılan satışların tamamını kontrol altına alabilirsiniz.

Programda bunlara ek olarak; aktivitelerinizi planlayabilir, firmadaki personelinize görev ataması yapabilir, tüm satın alma faaliyetlerinizi, satış sonrası hizmetlerinizi, gelen şikayetler ve açılan servis kayıtlarınızı, müşteri ve kontaklarınıza toplu mail, sms ve fax gönderimi gibi faaliyetler ile aktif bir pazarlama faaliyetinde bulunan işletmeler için önem arz eden modüllere sahip olabilirsiniz. Yapılan tüm bu faaliyetlerin günlük, haftalık, aylık ve yıllık ayrıntılı raporlarını alabilirsiniz.

CRM Kurumsal orta ve büyük ölçekli firmaların yapacağı Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin, kayba uğramasına son verecek ve firmayı kurumsallaştıracak web tabanlı bir çözümdür.

CRM Kurumsal'ın ana modüllerinin ve ilave modüllerinin neleri kapsadığını ve hangi modüllerin neler yaptığını ayrıntılı olarak aşağıda inceleyebilirsiniz…

CRM Kurumsal V3.1- Satış ve Pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi programımızla müşteri portföyünüze yapacağınız tüm pazarlama faaliyetlerini detaylı ve raporlanabilir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Versiyonumuzun içerisinde bulunan standart modüller: 

Müşteri Yönetimi, Aktivite Yönetimi, Teklif Yönetimi, Satış Yönetimi, Ürün Yönetimi, Hatırlatıcı / Mesajlar, Ajanda / Randevu ve bu modüllerin Genel / Görsel olarak Raporlanması ile iş süreçlerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. 

İş sürecinizde CRM Kurumsal V3.1’de bulunan modüllere ek olarak İlave Modüller sayfasında bulunan ekstra modüllerden hangilerine ihtiyaç duyuyorsanız, satın almış olduğunuz programınıza ekleyebilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz ilave modüller ile sisteminize lisanslama yapılmaktadır. Aktif bir satış pazarlama faaliyetinde bulunan işletmeler için önem arz eden modüllere sahip olabilirsiniz. 

Çok para harcayarak hiç kullanmadığınız modülleri satın almak yerine CRM Kurumsal ile bütçenize ve işinize uygun bir program kullanabilirsiniz. Bu konuda CRM Kurumsal farklı sektörlerde bulunan referansları ile firmalara çözüm sağlamakta ve danışmanlık hizmeti vermektedir. CRM Kurumsal V3.1 versiyonumuzda müşteri, aktivite, teklif, satış, ajanda ve raporlamaya ilave olarak; yapılan tüm bu faaliyetlerin günlük, haftalık, aylık ve yıllık ayrıntılı raporlarını alabilirsiniz. CRM Kurumsal V3.1 versiyonumuzun modülleri küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yapacağı satış ve pazarlama faaliyetlerinin tamamını kapsayan, firmayı kurumsallaştıracak web tabanlı bir çözümdür.

 

 aktivite planlama-02

Aktivite Planlama

Müşterilerinize yapacağınız aktivitelerinizi planlayarak zamanında görüşmeler yapabilirsiniz. Planladığınız ve ileri tarihlere attığınız aktivitelerinizi ajandanızda görebilir ve günü geldiğinde program tarafından hatırlatma alabilirsiniz. Planlanan aktivitelerinizde bir çalışma ekibi oluşturabilir, bu planlanan aktivitelerin gerçekleşeceği hafta, firma içi personelin durumunu görebilirsiniz.

 

 stok yonetimi-02

Stok Yönetimi

Stokunuzda ne kadar ürün kaldığını listeleyebilir ve tanımlamış olduğunuz minimum stokun altına düştüyse listede kırmızı renkte görebilirsiniz. Ayrıca stok miktarını aktivite, teklif, satış ve satınalma bölümünde ayrıca liste olarak görmeniz mümkündür. Stok giriş, çıkışıyla ilgili detayları rapordan takip edebilirsiniz.

 

 satin alma-02

Satınalma Yönetimi

Tedarikçilerinizle ilgili bilgilerin tamamını satınalma modülünde görebilirsiniz. Firmanızın yaptığı alımların tamamını bu alandan yönetebilirsiniz. İthal ettiğiniz ürünlerle ilgili kullanmış olduğunuz şablonlarınızı sistemde tanımlayabilir ve tedarikçinizden ürün alımı yapabilirsiniz. Satınalma yaptığınız ürün, firmanıza teslim edildiğinde otomatikman stok sayfasına da eklenmektedir. Tedarikçilerinizden yaptığınız alımların tamamının detaylarını bu bölümde takip edebilirsiniz. 

 

 satistalepleri-02

Satış Talepleri

Satışını gerçekleştirmiş olduğunuz ürünlerin bilgilerini talepler sayfasında listeleyebilirsiniz. Talep edilen bu ürünlerden hangileri stokta bulunuyorsa talepleri karşılayabilir, karşılayamadığınız talepler için satınalma siparişi oluşturabilirsiniz. Açık ve kapalı talepleri listeleyebilir ve tarih bazında filtreleme yapabilirsiniz.

 

 sevkiyat-02

Sevkiyat Yönetimi

Sipariş işleminin ardından sevkiyat sürecinizi program içinde yönetebilirsiniz. Sevkiyatın şekli, durumu, sipariş miktarı, teslimat miktarı, araç plakası, sevkiyat adresi gibi detayları listeleyebilirsiniz. Sevkiyat listesi üzerinde istediğiniz alanlarda filtreleme yapabilir, tarih bazında listeleyebilirsiniz. Satıştan sonra hangi ürünlerin ne kadarının gönderildiği ve kalan miktarın ne olduğunu da ayrıca görebilirsiniz. Parçalı sevkiyat yapan firmalar için önemli bir modüldür. Sistemin işleyişine bağlı olarak stok düşme işlemini dilerseniz satışa, dilerseniz sevkiyata bağlayabilirsiniz.

 

 dokuman-02

Doküman Yönetimi

Müşterilerinize ait tüm belgeleri, dokümanları müşteri sayfasına ekleyebilir ve eklediğiniz dokümanları listeleyebilirsiniz. Müşteri sayfasının yanı sıra aktivite, teklif, satış, sipariş, görev, ürün, kampanya sayfalarına eklemiş olduğunuz dokümanları da doküman yönetimi bölümünde kategorize edilmiş bir şekilde görebilir ve klasörlerin altındaki dokümanları listeleyebilirsiniz. Dokümanlar içinde arama yapabilir ve tarih bazında filtreleyebilirsiniz. Mevcut klasörlerin dışında saklamak veya tüm kullanıcılarınızın görmesini istediğiniz dokümanlarınız içinde ayrıca bir kategori belirleyebilir ve dokümanlarınızı ekleyebilirsiniz.

 

 gorev-02

Görev Yönetimi

Firma içinde çalışanlarınıza görev ataması yapabilirsiniz. Atanan görevlerin başlangıç ve bitiş tarihini belirleyebilirsiniz. Atanan görevlerin detay bilgilerini ve tiplerini belirleyebilirsiniz. Görevi atayan ve görevi yapacak olan sorumlu kişileri tanımlayabilir ve görev verilen kullanıcının yaptığı detayları gözlemleyebilirsiniz. Atanan görevlerde uyarı ve hatırlatıcı mekanizmasını işletebilirsiniz.

 

 masraf-02

Masraf Yönetimi

Masraf yönetimi bölümünde; kullanıcılarınızın aktivitelerini gerçekleştirirken, teklif verirken ve satış yaparken yaptıkları masrafları listeleyebilir ve rapor alabilirsiniz. Bunların dışında genel giderlerinizi, resmi giderlerinizi, kira, stopaj, fatura, ofis giderleri gibi masraf kalemlerinizi de tanımlayabilir, liste şeklinde ve görsel olarak detaylı bir rapor alabilirsiniz.

 

 hizmetaktivitesi-02

Hizmet Aktivitesi

Satış sonrası aktivitelerinizi, hizmet aktivitesinde yürütebilirsiniz. Hizmet aktivitelerinizde ağırlıklı olarak ne yapıldığını tek bir ekranda görebilirsiniz. Yapılmış veya yapılacak olan hizmet aktivitelerinizin son durumlarını takip edebilirsiniz. Hizmet kalemlerinizle ilgili teklif verebilirsiniz. Hizmet aktivitesiyle ilgili detayları genel ve görsel olarak raporlayabilirsiniz.

 

 hizmet kart-02

Hizmet Kartları

Hizmet kalemlerinizi ayrı bir sayfada tanımlayabilirsiniz. Hizmet kalemlerinizi tanımlarken, hizmet tipini belirleyebilir ve açıklamalar, hizmet özellikleri, detayları ile ilgili bilgiler ekleyebilirsiniz. Hizmet kalemlerinizle ilgili fiyat tanımlamaları yapabilirsiniz.

 

 servis-02

Servis Yönetimi

Servis yönetimi modülünde; servis verilen ürün/hizmet adı, marka, model, seri numarası, servis kapsamı gibi detayları kayıt altına alabilirsiniz. Servis hizmetinde müşteri yorumlarını kaydedebilirsiniz. Birden fazla yapılan servis hizmetlerinizi hizmet aktivitesiyle yönetebilirsiniz. Hangi müşterilerinize hangi ürün veya çözümle ilgili ne tarz bir servis hizmetinin verildiğini görebilirsiniz. Hangi servisin ne durumda son bulduğunu listelerinizden takip edebilir ve raporunu alabilirsiniz. Şikâyet ve servislerinizin durumlarına bağlı olarak planlamalar yapabilirsiniz. Açık olan servislerin takibi, kapalı olan servis kayıtlarınızın da geçmişini görebilirsiniz.

 

 sikayet-02

Şikâyet Kayıtları

Şikâyetlerin hangi ürünle ilgili olduğunun ve hangi sebepten dolayı geldiğinin analizini yapabilirsiniz. Gelen şikâyetlerden sorumlu bir personel atayabilirsiniz. Şikâyetin giderilmesine bağlı olarak müşteri memnuniyetini analiz edebilirsiniz. Şikâyetin durumlarını ve tiplerini belirleyebilirsiniz. Yapılan şikâyet kayıtlarına bağlı olarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 

 satishedefi-02

Satış Hedefi / Prim

Çalışanlarınıza verdiğiniz satış hedeflerinin raporlarını alabilirsiniz. Primli çalışan elemanlarınıza kullanıcı ya da grup bazında, sabit veya değişken prim oranı tanımlaması yapabilirsiniz. Satış hedeflerinin ne kadarının gerçekleştiğini, prim yüzdesini ve tutarını KDV’li ve KDV’siz olarak görebilir, kullanıcı ve grup bazında prim tanımlamaları yapabilirsiniz.

 

 urunmaliyeti-02

Ürün Maliyet Hesabı

Üretilecek olan üründe kullanılan hammadde ve malzeme fiyatlarını, kullanılan miktar ve birimi tanımlayabilir ve ürün maliyetinizi hesaplayabilirsiniz. Üretimde hangi hammadde ve malzemelerin kullanılacağına dair detayları hızlı bir şekilde listeleyebilir ve iş emri formunuzu oluşturabilirsiniz.

 

 serino-02

Ürün Seri No Takibi

Ürün seri numaralarını programa manuel ya da otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Otomatik kayıtlarda kodların başlangıç karakterlerini ve miktarlarını tanımlayabilirsiniz. Aktif ve satılan serilerin sistem içinde takibini yapabilirsiniz.Rapor arabiriminden ürün seri numaralarına göre satış raporu alabilirsiniz.

 

 uruniade-02

Ürün İadeleri

Satış işlemi gerçekleştikten sonra ürün iadesi almanız gerektiğinde sistem içerisinden satışı iptal edebilirsiniz. İptal edilen satışlarla ilgili müşteri, tutar ve kullanıcı bazında gruplama yapabilir ve detaylarını rapor olarak alabilirsiniz. 

 

 bolumsube-02

Farklı Bölüm / Şube Tanımlama

Bağımsız olarak iki veya daha fazla firmayı, program içinde bu modülü aktif hale getirerek yönetebilirsini. Sabitler ve kullanıcılar farklı olabileceği gibi, aynı işi yapan fakat sadece ortak ürünleri kullanan firmalar için de ideal bir modüldür. Farklı bölüm / şube tanımlamaları yaparak kullanıcılarınızı farklı bölüm veya şubelere atayabilirsiniz. Oluşturduğunuz bölüm veya şubenin tüm sürecini farklı bir şekilde yönetebilir ve rapor alabilirsiniz.

 

 kullanici

Kullanıcı Tanımlı Alanlar

Kullanıcı tanımlı alanlar özelliği ile yazılım geliştirmeye ihtiyaç duymadan basit bir ara yüzle her modülün içine alanlar ekleyebilirsiniz. Yeni ekleyeceğiniz alanlarda metin kutusu, tarih kutusu, açılan kutu, onay kutusu seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Eklediğiniz yeni alanları gizli veya zorunlu alan yapabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz alanları ayrıca listelerinize getirebilir, filtrelemeler yapabilir ve raporunu alabilirsiniz.


 

 isemri-02

İş Emri

Üretimi yapılacak ürün ile ilgili iş emri oluşturabilir ve iş emrinin numarası, tarihi, durumu, üretim seri numarası, iş emrini veren ve alan bilgisi gibi detayları listeleyebilirsiniz. Üretim sürecinde hangi hammaddelerin, malzemelerin kullanılacağını listeden tercih edebilir ve oluşturduğunuz iş emrini hızlı bir şekilde forma dönüştürebilir, çıktısını alabilirsiniz.

 

 sekreter-02

Sekreter Kayıtları

Firmanızda sekreteriniz tarafından alınan çağrı kayıtları otomatik olarak aranan kullanıcının ana sayfasına düşmektedir. Aranan kullanıcı arayan firma ile ilgili gerekli bilgileri ve notları ana sayfasından takip edebilir. Kullanıcı gördüğü kayıtla ilgili gerekli işlemi yaptığında, sekreterin atadığı kaydı kapatabilir. Bu özellik ile sekreter ve çalışanlar arasında kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurulabilir.

 

 sureliurun-02

Süreli Ürün / Hizmet

Belli bir zaman sonra kullanımı sona eren süreli ürünlerinizi tanımlayabilir ve belirlemiş olduğunuz kullanım süresinin bitiş tarihine bağlı olarak uyarı alabilirsiniz. Ayrıca süreli olarak vermiş olduğunuz hizmetleriniz için de bu mekanizmayı işletebilir ve süresi dolduğunda hatırlatma alabilirsiniz.

 

 firsat-02

Fırsat Kayıtları

Tekliflerinizin fırsat değerlendirmesini yaparken verilmiş olan tekliflerinizin tahmini sonuç tarihini, satış aşamasının ne durumda olduğunu, gerçekleşme ihtimalinin yüzdesini, fırsat tutarını, açıklamasını ekleyebilir ve girmiş olduğunuz bilgilere bağlı olarak rapor alabilirsiniz.

 

 offlineuyari-02

Offline Uyarı Sistemi

Program içinde aktivite, teklif, satış bölümlerinde yapılmasını istediğiniz hatırlatmalarla ilgili, programa giriş yapmasanız bile sistemde tanımlı olan kullanıcıların ve hatırlatma sahiplerinin e-mail hesabına uyarı mesajı gönderilmektedir.

 

 periyodik-02

Periyodik Hatırlatmalar

3 aylık bakım, 6 aylık hizmet, yıllık bakım ve onarım, 2 yıllık garanti gibi belli periyodlarda yapılmasını istediğiniz hatırlatmalar için bu özelliği kullanabilirsiniz. Sürelerin bitişine bağlı olarak program hatırlatma yapacaktır. Periyodik olarak planlamalarınız, servis hizmetleriniz, aktivite veya standardize olmuş süreçleriniz için kayıt açabilirsiniz.

 

 offlineuyari-02

Özel Raporlama

Programın rapor arabiriminde müşteri, aktivite, teklif, satış, satınalma, masraf, şikâyet / servis, satış hedefi, stok giriş / çıkışıyla ilgili liste şeklinde ve görsel olarak detaylı bir şekilde rapor alabilirsiniz. Bu raporların dışında sizin tercih edeceğiniz rapor alanlarına bağlı olarak özel raporlar oluşturabilir ve grafiksel olarak da görebilirsiniz. Bu özel raporlarınızı kaydedebilir, istediğiniz zaman detaylarını görebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz özel raporları bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz.

 

 kampanya-02

Kampanya Yönetimi

Yeni kampanyalar oluşturabilir ve bu kampanyaya özel bir süreç işletebilirsiniz. Yapacağınız kampanyalarda yeni hedef kitle belirleyebilirsiniz. Yeni düzenlemiş olduğunuz kampanyalarınızın tamamını kontrollü bir şekilde yönetebilir ve bu kampanyaya özel aktivite, teklif ve satış sürecini işletebilirsiniz.

 

 anket-02

Anket

Müşterilerinizin memnuniyetini ölçmek için anket yapabilirsiniz. Birkaç tipte soru seçeneğinden ihtiyaç duyduklarınızı tercih edebilirsiniz. Müşterilerinize yaptığınız anketlerin detaylarına müşteri sayfasından ulaşabilirsiniz. Anketleri bilgisayarınıza kaydedebilir ya da yazdırabilirsiniz.

 

 egitim-02

Eğitim

Danışmanlık ve eğitim firmalarına özel bu modül ile, firmanız tarafından verilen eğitimlere katılanlarla ilgili gerekli bilgileri kaydedebilir ve katılımcı listesi oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz listedeki katılımcılara, eğitimleriniz ve firmanızla ilgili toplu mail gönderimi yapabilirsiniz.

 

 tekstil-02

Tekstil

Tekstil sektörüne özel bu modül ile, müşterilerinize vereceğiniz tekliflere ürün görseli, beden, boy ile ilgili detayları hızlı ve kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ayrıca farklı adetlerde vereceğiniz opsiyonel tekliflerinizi de programda hazırlayabilirsiniz.

 

 mikro-02

MİKRO Entegrasyonu

CRM Kurumsal programında satış yapılan müşterinizin tüm bilgileri, sipariş detayları Mikro Ticari programa otomatik olarak kaydolacaktır. Mikro Ticari programda tekrar aynı cariyi, stok kartını ve siparişi tanımlamanıza gerek kalmadan, muhasebe departmanı tarafından yalnızca faturaya dönüştürme işlemi yapılacak ve böylece muhasebedeki iş yükü azalacaktır. Ayrıca tüm müşterilerinizin ve stoklarınız karşılıklı olarak her iki programda da güncel olarak yer alacaktır.

 

 eta-02

ETA Entegrasyonu

Satış yapılan müşteri bilgileriniz CRM Kurumsal’dan otomatik olarak Eta Ticari programa cari müşteri olarak kaydolacaktır. Müşteri bilgilerinin yanı sıra, stok kartı, adres bilgileri, kontak bilgileri ve sipariş de entegrasyon sayesinde her iki programda da mevcut olacaktır. Muhasebe departmanına satış gerçekleştiğinde otomatik olarak mail gönderilecek ve muhasebe direkt fatura işlemini gerçekleştirecektir. Bu sayede mükerrer kayıtlar son bulacak ve muhasebe departmanındaki işlemler en aza inecektir.

 

 outlook-02

Outlook Entegrasyonu

Outlook'ta kurulu olan mail hesabınıza gelen tüm maillerinizi CRM Kurumsal'ın içerisinde kayıtlı olan müşterilerinizin sayfasına gönderebilirsiniz. Gelen maillerinizi kategorize ederek hangi müşteriye ait ise o müşterilerinizin altında toplayabilirsiniz. Bir müşteriniz ile ilgili tüm yazışmalarınızı, müşteri profilinde içerik de dâhil olmak üzere görebilirsiniz. Outlook'ta veya CRM Kurumsal'da oluşturulan kontak bilgileri, görevler, hatırlatmalar, randevu veya toplantılarınızı da çift taraflı senkronizasyon ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.

 

 mailentegrasyon-02

Toplu Email Entegrasyonu

Gerçek ve potansiyel müşterilerinize toplu e-mail yolu ile duyurular yapabilirsiniz. Yeni bir hedef kitle oluşturarak kategorize edeceğiniz müşterilerinize özel mailler gönderebilir ve gönderinin ardından mailinizin kaç kişiye ulaştığını, kaç kişinin okuduğunu, mail linkine tıklanma sayısını, forward edenlerin sayısını, kaç kişinin mailinizi görüntülediğini, sildiğini ve kaç kişinin mailinizi açtığını raporlayabilirsiniz. Ayrıca sisteminizde kayıtlı olmayan dışardan bir mail listesine de entegrasyon sayesinde firmanız, ürününüz veya kampanyalarınız ile ilgili toplu olarak Email gönderimi yapabilir ve raporunu alabilirsiniz.

 

 sms-02

SMS Entegrasyonu

Müşteri yönetimi bölümündeki kontaklarınıza SMS entegrasyonu ile isme özel kampanya ve bilgilendirme amaçlı toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda kontaklarınıza özel günlerinde, bilgilendirmek istediğiniz herhangi bir konuda gönderim yapmak da mümkündür. CRM Kurumsal, SMS gönderimi konusunda ‘Mobildev’ ve ‘Posta Güvercini’ ile entegre olarak çalışmaktadır.

 

 faks-02

FAX Entegrasyonu

Hazırlamış olduğunuz tekliflerinizi faks makinesinin başına gitmenize gerek kalmadan CRM Kurumsal ile gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz faks bilgilerini de müşterinizin profil sayfasında görebilirsiniz. Ayrıca faks entegrasyonu ile pazarlama faaliyetlerinizde tüm müşterilerinize toplu faks gönderebilirsiniz. CRM Kurumsal faks gönderimi konusunda İnterfax alt yapısı ile entegre çalışmaktadır.

Development dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus ac fringilla nulla, sit amet consequat eros. Pellentesque pharetra blandit commodo. Phasellus massa nisl, feugiat ac bibendum et, dictum id ipsum. Quisque sit amet accumsan tortor It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged many web sites still in their infanc versions have evolved over the years. the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true randomised words which generator on the Internet.

Development dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus ac fringilla nulla, sit amet consequat eros. Pellentesque pharetra blandit commodo. Phasellus massa nisl, feugiat ac bibendum et, dictum id ipsum. Quisque sit amet accumsan tortor It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged many web sites still in their infanc versions have evolved over the years. the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true randomised words which generator on the Internet.

Development dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus ac fringilla nulla, sit amet consequat eros. Pellentesque pharetra blandit commodo. Phasellus massa nisl, feugiat ac bibendum et, dictum id ipsum. Quisque sit amet accumsan tortor It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged many web sites still in their infanc versions have evolved over the years. the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true randomised words which generator on the Internet.

Development dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus ac fringilla nulla, sit amet consequat eros. Pellentesque pharetra blandit commodo. Phasellus massa nisl, feugiat ac bibendum et, dictum id ipsum. Quisque sit amet accumsan tortor It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged many web sites still in their infanc versions have evolved over the years. the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true randomised words which generator on the Internet.

FaLang translation system by Faboba
  • MYY logo 2013 web
  •   2901 Marmora Road, Glassgow,
         Seattle, WA 98122-1090
  •   1 -234 -456 -7890
  •   1 -234 -456 -7890
  • info@myyazilim.com

Hakkımızda

MY YAZILIM, önde gelen iş çözümleri ve danışmanlık kuruluşlarındandır. MY YAZILIM ismiyle ve MYTR markasıyla da tanınan kuruluşumuz, İş Çözümleri üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. 

devamı...