Çözüm Ortakları

 Anasayfa / KURUMSAL / Çözüm Ortakları

3 Boyutlu (3D) Deneyim Firması Dassault Systèmes, şirketlere ve insanlara sürdürülebilir inovasyonları hayal etmelerini sağlayan sanal dünyalar sunuyor. Bu dünyada yer alan öncü çözümler, ürünlerin tasarlanma, üretilme ve desteklenme şeklini değiştiriyor. Dassault Systèmes’in sunduğu işbirlikçi çözümler, sanal dünyanın gerçek dünyayı geliştirmesi için sosyal inovasyonu da besliyor. Grup, 80’den fazla ülkede, farklı sektörlerden her büyüklükte firmayı kapsayan 150 bini aşkın müşteriye değer katmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi için www.3ds.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CATIA, SolidWorks, ENOVIA, SIMULIA, DELMIA, 3DVIA, 3DSwYm, EXALEAD ve Netvibes; Dassault Systèmes ve alt kuruluşlarının ticari markaları olarak kayıtlıdır.

Infor is the third largest provider of enterprise applications and services, helping 70,000 customers in 194 countries improve operations, drive growth, and quickly adapt to changes in business demands. Infor offers deep industry-specific applications and suites, engineered for speed, using ground-breaking technology that delivers a rich user experience, and flexible deployment options that give customers a choice to run their businesses in the cloud, on-premises, or both. www.infor.com CRM Kurumsal, 2007 yılından bu yana bilgi birikimi ve deneyimiyle firmalara süreçlerini kolay bir şekilde yönetebilecekleri, yaptıkları işlerden verim alabilecekleri, zaman ve emek kaybını önleyebilecekleri kurumsal iş çözümleri sunmaktadır.

Bütçenize ve işinize uygun CRM çözümleri sloganıyla, farklı sektörlere çözümler sunar. Uzman ekibimizle iş süreçlerinizi ve firma ihtiyaçlarınızı analiz ederek mevcut ana modüller ve ilave modüller ile hizmet vermektedir. Ayrıca sektörünüzde veya firmanızda ihtiyaç duyduğunuz özelleştirmeleri yapar ve mevcut kullandığınız programlarla CRM Kurumsal'ı entegre etmektedir. www.crmkurumsal.com 

FaLang translation system by Faboba
  • MYY logo 2013 web
  •   2901 Marmora Road, Glassgow,
         Seattle, WA 98122-1090
  •   1 -234 -456 -7890
  •   1 -234 -456 -7890
  • info@myyazilim.com

Hakkımızda

MY YAZILIM, önde gelen iş çözümleri ve danışmanlık kuruluşlarındandır. MY YAZILIM ismiyle ve MYTR markasıyla da tanınan kuruluşumuz, İş Çözümleri üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. 

devamı...