Biz Kimiz

MY YAZILIM, önde gelen iş çözümleri ve danışmanlık kuruluşlarındandır. MY YAZILIM ismiyle ve MYTR markasıyla da tanınan kuruluşumuz, İş Çözümleri üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. 

İş Çözümleri'nde ERP, MRP, CRM ve PLM gibi iş süreçlerine kurumsal çözümler sağlayan ve sektörel çözümlerde de Moda Endüstrisi ve Matbaa-Baskı Endüstrisi'ne özel çözümler sunan MY YAZILIM, bu doğrultuda müşterilerine ileri düzey çözüm ve danışmanlık sunmaktadır. MY YAZILIM, Fashion PLM ve Matbaa-Baskı Yönetimi konularında Türkiye'de ilk uygulamaları gerçekleştirmiş, halen de bu konulardaki öncülüğünü başarıyla sürdürmektedir. 

1999 yılından bu yana kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, en doğru çözümleri
en doğru yöntemlerle müşterilerimize sunuyor, bilgi ve uzmanlığımızı müşterilerimizle birlikte 
büyük başarılara dönüştürüyoruz...

Uzmanlık Alanlarımız

 

Moda Endüstrisi Çözümleri 

Tüketici Ürünleri ve Perakende Çözümleri 

Baskı ve Yayıncılık Yönetim Bilişim Sistemleri Çözümleri


 

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümleri


 

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ÇözümleriUzmanlıklarımız


Moda & Perakende

PLM

Yönetim

Matbaa / Baskı

Proje Yönetimi

Featured Works


 • Printing & Typesetting
  Printing & Typesetting
  by Cththemes

  Events and More
  Web Design / Graphic
 • Printer a Galley
  Printer a Galley
  by Cththemes

  Events and More
  Web Design / Graphic
 • Make Specimen Book
  Make Specimen Book
  by Cththemes

  Events and More
  Web Design / Graphic

What I Do?

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites.


Lorem Ipsum which looks reasonable randomised words which don't look even slightly believable The generated Lorem Ipsum is therefore always free from repetition, injected humour, or charac words.

Design dolor sit amet adipi scing sellusa fringilla nulla, sit amet consequat eros. Pelle ntesque pharetra blandit commodo. Phasellus massa nisl, feugiat ac bibendum et, dictum id ipsum. Quisque sit amet accumsan tortor It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typese many web sites.

Develop dolor sit amet adipi scing sellusa fringilla nulla, sit amet consequat eros. Pelle ntesque pharetra blandit commodo. Phasellus massa nisl, feugiat ac bibendum et, dictum id ipsum. Quisque sit amet accumsan tortor It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typese many web sites.

Graphic dolor sit amet adipi scing sellusa fringilla nulla, sit amet consequat eros. Pelle ntesque pharetra blandit commodo. Phasellus massa nisl, feugiat ac bibendum et, dictum id ipsum. Quisque sit amet accumsan tortor It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typese many web sites.

Winning Awards

 •   Lorem ipsum dolor consec tetuer adipis
 •   Suspendisse imperdiet cursus aecenas
 •   Fermentum sit amet vestibulum pretium
 •   Magna sem iaculis risus quis volutpats
 •   Vivamus risus Aliquam lacinia quis nibh
 •   Suspendisse imperdiet cursus maecenas
FaLang translation system by Faboba
 • MYY logo 2013 web
 •   2901 Marmora Road, Glassgow,
       Seattle, WA 98122-1090
 •   1 -234 -456 -7890
 •   1 -234 -456 -7890
 • info@myyazilim.com

Hakkımızda

MY YAZILIM, önde gelen iş çözümleri ve danışmanlık kuruluşlarındandır. MY YAZILIM ismiyle ve MYTR markasıyla da tanınan kuruluşumuz, İş Çözümleri üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. 

devamı...